Audycja muzyczna - czerwiec
Dzisiaj dzieci uczestniczyły w koncercie muzycznym, podczas którego miały okazję poznać instrument dęty – obój. W trakcie spotkania prowadzący opowiedział o budowie instrumentu, sposobie wydobywania dźwięku oraz jego roli w orkiestrze. Dzieci z zainteresowaniem słuchały prezentacji i obserwowały grę muzyka. Następnie wysłuchały kilku utworów wykonanych na oboju, poznając jego charakterystyczne, ciepłe i melodyjne brzmienie. Koncert był dla dzieci ciekawym doświadczeniem muzycznym, rozwijającym wrażliwość estetyczną oraz zainteresowanie światem muzyki i instrumentów.
